جدیدترین شمار مبتلایان و جانباختگان کرونا در جهان+ جدول

ویروس کرونا در حالی که از محدودیت‌ها و مقررات قرنطینه به تدریج در برخی نقاط جهان کاسته می‌شود، همچنان در قلمرو‌های جدیدی شیوع می‌یابد و قربانی می‌گیرد. شمار مبتلایان به کووید-19 در سراسر جهان از پنج میلیون و 643 هزار نفر عبور کرد. شمار قربانیان نیز از 350 هزار نفر گذشته است.

۱۷۸۷ مورد و ۵۷ فوتی جدید کرونا در کشور

از دیروز تا امروز یک هزار و ۷۸۷ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد. از بین مبتلایان جدید، ۳۵۲ مورد بستری و یک هزار و ۴۳۵ مورد از افراد در تماس با مبتلایان بودند که شناسایی شدند. به این ترتیب مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۳۹ هزار و ۵۱۱ نفر رسید. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۵۷ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند. به این ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری به ۷ هزار و ۵۰۸ نفر رسید.

افزایش ۲.۷ درصدی نرخ بیکاری در ایران، نقدینگی به ۱۹.۵درصد می رسد

صندوق بین‌المللی پول پیش‌بینی کرده است که نرخ بیکاری در ایران نیز در سال ۹۹ نسبت به سال قبل از آن ۲.۷ د...

روند نزولی شیوع ویروس کرونا ممکن است معکوس شود

مایک رایان مدیر امور اضطراری سازمان جهانی بهداشت نسبت به اوج گرفتن دوباره کرونا در مناطقی که با روند نز...

عصبانیت ترامپ از سعوی ها و برداشتن سامانه پاتریوت، آیا پای ایران در میان است؟

خروج آمریکا از عربستان متحدین‌اش را سردرگم و گمانه زنی‌هایی را در مورد انگیزه‌های این اقدام ایجاد کرد. مشخص بود...
عکس خبری

احتمال جهش ویروس کرونا و خطرناک‌تر شدن آن وجود دارد؟

دانشمندان با بررسی بر روی سیزده هزار نفر از اواسط مارس در بریتانیا دریافته‌اند که جهش ژنتیکی ویروس کرونا دوبار در ماه روی داده است. این میزان اهمیت دارد چرا که سریع‌تر از یک جهش معمول ویروسی است و در مقایسه با سایر ویروس‌ها تغییر رفتار سریع‌تری داشته است.

آخرین آمار، اخبار و اطلاعات شیوع جهانی کرونا+ جدول

ویروس کرونا در حالی که از محدودیت‌ها و مقررات قرنطینه به تدریج در برخی نقاط جهان کاسته می‌شود، همچنان در قلمرو‌های جدیدی شیوع می‌یابد و قربانی می‌گیرد. شمار مبتلایان به کووید-19 در سراسر جهان از پنج میلیون و 559 هزار نفر عبور کرد.

۸ راهکار برای بیرون خارج شدن از خانه در دوران کرونا

ه دلیل آن که رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی دشوار است اگر همگان در فضا‌های عمومی از ماسک استفاده کنند خطر انتقال ویروس کاهش می‌یابد. استفاده از ماسک در ژاپن و کره جنوبی برای کاهش انتقال ویروس تا حد زیادی موثر بوده است.
شناسایی ۱۳۷۷۲۴ ابتلا و ۷۷۴۵۱ فوتی کرونا در ایران؛

آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا به تفکیک استانی+ جدول

از دیروز تا امروز، دو هزار و ۲۳ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد. مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۳۷ هزار و ۷۲۴ نفر رسید. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۳۴ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند. مجموع جان باختگان این بیماری به ۷ هزار و ۴۵۱ نفر رسید.

جزییاتی تازه از نحوه عملکرد شبکه فساد خودرو و نقش ۲ نماینده مجلس

وحید بهزادی و نجوا لاشیدایی با واسطه گری محمد عزیزی و فریدون احمدی از نمایندگان مجلس نهم، به انعقاد قرارداد مشارکت در ساخت و تولید تعداد ۶ هزار خودرو با شرکت خودروی سازی سایپا اقدام کردند تا بر این اساس در بازار خودرو اخلال ایجاد نمایند.

قحطی آب در سرزمین نفت؛ تجمع اعتراضی در غیزانیه خوزستان+ تصاویر

بی‌توجهی مسؤولان امر به مردم بخش غیزانیه در خصوص تامین آب شرب، موجب تجمع غیرقانونی اهالی این بخش شد.

پیش‌بینی مهار موج اول کرونا در ایران تا پایان خرداد

رئیس اتاق فکر ستاد فرماندهی عملیات مدیریت کرونا در کلانشهر تهران اظهار داشت: پیش‌بینی می‌شود موج اول بیماری کرونا در کشور، تا آخر خرداد ماه مهار شود.

شمار جهانی جانباختگان و مبتلایان به کرونا+ جدول

آمار تایید شده مبتلایان به ویروس کرونا در سراسر جهان تا یکشنبه 4 خرداد (24 ماه مه) به بیش از 5 میلیون و 471 هزار نفر و شمار قربانیان کووید۱۹ به بیش از 345 هزار نفر رسید.

شناسایی ۲۱۸۰ ابتلا و ۵۸ فوتی جدید کرونا در کشور

از دیروز تا امروز (۴ خرداد ۱۳۹۹) و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۲۱۸۰ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد. مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۳۵ هزار و ۷۰۱ نفر رسید و متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۵۸ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند که مجموع جان باختگان این بیماری به ۷۴۱۷ نفر رسید.

نخستین نفتکش ایرانی وارد منطقه اقتصادی ونزوئلا شد

خبرگزاری رویترز دقایقی پیش اعلام کرد: نخستین نفتکش از پنج محموله سوخت ایرانی روز شنبه (به وقت محلی) به منطقه اقتصادی ونزوئلا رسید.

شمار جانباختگان و مبتلایان به کووید-19 در سراسر جهان+ جدول

ویروس کرونا در حالی که از محدودیت‌ها و مقررات قرنطینه به تدریج در برخی نقاط جهان کاسته می‌شود، همچنان در قلمرو‌های جدیدی شیوع می‌یابد و قربانی می‌گیرد. شمار مبتلایان به کووید-19 در سراسر جهان از پنج میلیون و 372 هزار نفر عبور کرد.
شناسایی ۱۸۶۹ بیمار و ۵۹ فوتی جدید کووید۱۹؛

آمار رسمی مبتلایان و جانباختگان کرونا به تفکیک استانی

از دیروز تا امروز بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۸۶۹ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۳۳ هزار و ۵۲۱ نفر رسید. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۵۹ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۷۳۵۹ نفر رسید.

اگر حباب بورس بترکد چه اتفاقی رخ خواهد داد؟

دولت روحانی به دلیل مواجهه با فشار ناشی از تحریم امریکا امیدوار است بتواند با فروش سهام شرکت‌های دولتی در بورس درآمد بیشتری به دست بیاورد تا بر مشکلات فائق آید. برخی تحلیلگران هشدار می‌دهند که این افزایش ارزش سهام در بازار غیرعادی است. آنان هشدار می‌دهند که تبعات بعدی افت ارزش سهام در بازار بورس ایران می‌تواند نتایج وخیمی داشته باشد.

برایان هوک: هدف ترامپ کشاندن ایران به پای میز مذاکره است

نماینده ویژه وزارت خارجه آمریکا در امور ایران اعلام کرد هدف این کشور کشاندن ایران به پای میز مذاکره با ادامه سیاست فشار حداکثری است.

ظریف: دیگر، قدرت‌ها شکست‌ناپذیر نیستند

این همه‌گیری همچنین به ما نشان داده که قدرت‌های جهانی که از رژیم صهیونیستی حمایت می‌کنند قادر مطلق نیستند. آن‌ها همه چیز نیستند. قدرت‌ آن‌ها حتی توسط یک ویروس کوچک تحت‌الشعاع قرار می‌گیرد.

آمار مبتلایان و جانباختگان شیوع کرونا در جهان+ جدول

تعداد افرادی که در سراسر دنیا به کرونا مبتلا شده‌اند به بیش از پنج میلیون و 264 هزار نفر رسید. 337 هزار و 970 نفر جان خود را از دست دادند و بیش از دو میلیون و 126 هزار نفر بهبود یافته‎اند.

پیش‌بینی وحشتناک‌ از آینده اقتصاد جهان در عصر کرونا

کشورهای بزرگ، آمار رشد اقتصادی سه ماهه را منتشر کرده‌اند. اعداد رشد، در تمام کشورها در بازه منفی قرار دارد و از ویرانگری‌های ویروس کرونا فقط در سه ماه، روایت می‌کند.
۲۳۱۱ بیمار و ۵۱ فوتی جدید کووید۱۹ در کشور؛

آمار رسمی مبتلایان و جانباختگان کرونا به تفکیک استان‌ها

از دیروز تا امروز، ۲۳۱۱ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۳۱ هزار و ۶۵۲ نفر رسید. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۵۱ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند. به این ترتیب مجموع جانباختگان این بیماری به ۷۳۰۰ نفر رسید.
انگلیس یا کانادا مقصدی بعدی مدیر فاسد!

فساد گسترده مسئول معزول در وزارت بهداشت از واردات هلیکوپتر تا تخم مرغ

فستاد گسترده و سازمان یافته با ارقام نجومی در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با عزل یکی دیگر از مهره های اصلی این باند مافیایی وارد مرحله تازه ای شد .

عرصه جهاد در همه سرزمین‌های فلسطینی گسترش یابد

اصلی‌ترین توصیه، تداوم مبارزه و گسترش عرصه جهاد در همه سرزمین‌های فلسطینی است و بی‌گمان ویروس صهیونیسم دیری نمی‌پیماید و با همت و ایمان و غیرت جوانان، از این منطقه ریشه‌کن و ازاله خواهد شد.

جدیدترین شمار مبتلایان و جانباختگان جهانی کرونا+ جدول

تعداد افرادی که در سراسر دنیا به کرونا مبتلا شده‌اند به پنج میلیون و 150 هزار نفر رسید. 332 هزار و 299 نفر جان خود را از دست دادند و بیش از دو میلیون نفر بهبود یافته‎اند. همزمان روز گذشته با ثبت بزرگترین آمار روزانه شیوع ویروس کرونا در جهان، مدیر سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است که جهان هنوز فاصله زیادی با مهار این همه گیری دارد.
ادامه روند صعودی آمار مبتلایان به کرونا در ایران؛

تعداد مبتلایان به ۱۲۹۳۴۱ و جانباختگان به ۷۲۴۹ نفر رسید

از دیروز تا امروز، ۲۳۹۲ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۲۹ هزار و ۳۴۱ نفر رسید. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۶۶ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۷۲۴۹ نفر رسید.

افزایش دوباره نرخ رشد ابتلا به کرونا در ایران

متوسط نرخ رشد روزانه بیماری در کشور در دهه دوم اردیبهشت به ۱.۴ افزایش و در دهه سوم به ۱.۴۸ درصد افزایش یافت، در حالی که روند رشد متوسط روزانه سایر کشورها در همین بازه زمانی کاهشی بوده است.
ایران و آمریکا تا آستانه جنگ پیش رفتند، اما چرا ورق برگشت؟

نیویورک تایمز: کاهش بی سر و صدای تنش بین ایران و آمریکا

پس از چند سال افزایش تنش که تا آستانه جنگ هم پیش رفت، ایران رویکرد خود به غرب را اصلاح کرده و از سیاست اقدامات تحریک آمیز به سیاست همکاری محدود روی آورده است. این تغییر بازتابی از تلاش برای جلوگیری از رویارویی مستقیم با آمریکا است که ایرانیها می گویند ممکن است در انتخابات ماه نوامبر (آبان) به نفع ترامپ باشد.
کدام استان ها در معرض تشدید بیماری قرار دارند؟

آمار مبتلایان کرونا در ایران صعودی شد؛ هشدار درباره 5 روز آینده

نکته عجیب، سکوت طولانی‌مدت مسوولان حوزه سلامت استان تهران از بابت اعلام آمار مبتلایان است. در حالی که وزارت بهداشت از ۴ فروردین ماه اعلام تفکیک استانی بیماری را متوقف کرد، اما تا امروز مسوولان دانشگاه‌های علوم پزشکی در تمام استان‌ها غیر از تهران، روزانه یا به تناوب از وضعیت استان خود گزارش داده و آمار ابتلا، فوت و بهبودی‌های جدید را اعلام کرده‌اند.
نظرسنجی
آیا با قرنطینه مجدد شهرها و تعطیلی برخی مشاغل به دلیل شیوع کرونا موافقید؟
بله
خیر
تازه ترین خبر ها