اسامی کاندیداهای ریاست کمیسیون های تخصصی مجلس+ سوابق

پس از تعیین ترکیب اعضای هیات رئیسه مجلس، اکنون بحث اصلی این است چه کسانی قرار است عهده دار ریاست کمیسیون های تخصصی مجلس شوند. نمایندگان براساس امتیازبندی در کمیسیون های مجلس عضو شده و پس از آن با رای اعضا هیئت رئیسه کمیسیون تعیین خواهد شد.

شمار مبتلایان و جانباختگان کرونا در جهان+ جدول

ویروس کرونا در حالی که از محدودیت‌ها و مقررات قرنطینه به تدریج در برخی نقاط جهان به ویژه در اروپا کاسته می‌شود، همچنان در قلمرو‌های جدیدی شیوع می‌یابد و قربانی می‌گیرد. شمار مبتلایان به کووید-19 در سراسر جهان از شش میلیون و 516 هزار نفر عبور کرد. شمار قربانیان کووید-۱۹ نیز به بیش از 384 هزار نفر رسیده است.

تعداد جانباختگان کرونا در ایران از مرز ۸ هزار تن گذشت

از دیروز تا امروز، ۳۱۳۴ بیمار جدید مبتلا به کووید-۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کووید-۱۹ در کشور به ...

احتمال شروع سال تحصیلی جدید از تابستان

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به سناریوهای بازگشایی مدارس در مهر ۹۹ گفت: اگر مسئولان وزارت بهداشت اجازه...

شعارهای انقلاب یکی نظام اسلامی یعنی حکومت اسلامی بود و بعد جمهوری اسلامی

رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنرانی خود به مناسبت سالگرد رحلت امام خمینی (ره) یادآورشدند: امام بزرگوار...
عکس خبری

عملکرد مسئولان ایران و آمریکا در مواجهه با اعتراضات؛ از"آسیه پناهی" تا "جورج فلوید"

به دنبال کشته‌شدن یک شهروند سیاه پوست آمریکا، اعتراضات در آمریکا چند روزی است در این کشور به اوج خود رسیده است. این حادثه باعث واکنش کاربران مختلف سیاسی در فضای مجازی شده که اغلب آن‌ها از مسئولان ایران به خاطر بی‌توجهی به مسائل داخل کشور انتقاد کرده‎اند.
وزیر بهداشت:

شیوع همزمان کرونا و آنفلوآنزا در پاییز، مدارس و دانشگاه‌ها را تعطیل می‌کند

وزیر بهداشت با اشاره به احتمال همپوشانی کرونا و آنفلوآنزا در پاییز و تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها از اختصاص برخی بیمارستان‌ها فقط به بیماران مبتلا به کرونا خبر داد.

سیروس عسگری به کشور بازگشت

پروفسور« سیروس عسگری» دانشمند ایرانی زندانی در آمریکا، صبح روز چهارشنبه وارد کشور شد و مورد استقبال خانواده و نزدیکانش قرار گرفت.
خوزستان در وضعیت قرمز کرونا، 6 استان در وضعیت هشدار؛

آمار روزانه مبتلایان از مرز ۳۰۰۰ نفر گذشت، فوت ۶۴ نفر دیگر

از دیروز تا امروز، ۳ هزار و ۱۱۷ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد. بنابراین مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۵۷ هزار و ۵۶۲ نفر رسید. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۶۴ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند. به این ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری به ۷ هزار و ۹۴۲ نفر رسید.

انتقاد وزارت بهداشت از اجرای طرح ترافیک: دغدغه اصلی‌ کروناست نه آلودگی هوا

می­‌دانیم در مرکز شهر ترافیک و مشکل پارکینگ وجود دارد. با وجود هشداری که وزیر بهداشت دادند، اگر ببینیم با اجرای طرح ترافیک، حتی دو درصد هم بر بار حمل و نقل عمومی افزوده می­‌شود و مردم درباره بیماری کرونا دچار مشکلات می­‌شوند، حتما نقش بازدارندگی خودمان را اعمال خواهیم کرد.

هشدار سازمان بهداشت جهانی: قدرت شیوع ویروس کرونا کم نشده است

ویروس کرونا همچنان یک ویروس مرگ‌بار است که روزانه جان هزاران نفر را در سراسر جهان می‌گیرد. احتمالا ویروس به خودی خود میزان واگیردار بودنش را کم نکرده بلکه ما، به‌عنوان جوامع [انسانی] توانسته‌ایم خود را کمتر در معرض ویروس جدید کرونا قرار بدهیم.

احتمال اوج‌گیری کرونا و آنفلوآنزا از پاییز در ایران

احتمال اوج‌گیری کرونا و آنفلوانزا در ایران در پاییز وجود دارد؛ مردم ‌فاصله‌گذاری‌ را جدی بگیرند.

جدیدترین آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا در جهان+ جدول

ویروس کرونا در حالی که از محدودیت‌ها و مقررات قرنطینه به تدریج در برخی نقاط جهان به ویژه در اروپا کاسته می‌شود، همچنان در قلمرو‌های جدیدی شیوع می‌یابد و قربانی می‌گیرد. شمار مبتلایان به کووید-19 در سراسر جهان از شش میلیون و 331 هزار نفر عبور کرد. شمار قربانیان کووید-۱۹ نیز به بیش از 376 هزار نفر رسیده است.

تعداد کشته های حوادث آبان ۲۳۰ نفر اعلام شد، مجروحان ۲۰۰۰ نفر

۶ مامور رسمی نیروهای امنیتی به شهادت رسیدند، حتی یک کشته، مجروح و جانباز برای ما سخت و سنگین است، رسانه های بیگانه آمارهای دروغین اعلام کرده و تا ده هزار نفر کشته اعلام کردند، ۲۳۰ کشته در مجموع داشتیم که۶ نفر از ماموران بودند.
کرونا چموش‌تر شده است؛

با روال فعلی برخی مردم و مسوولان، از کرونا دقیقه ۹۰ گل می‌خوریم

وزیر بهداشت با ابراز نگرانی از عادی انگاری کرونا از سوی مردم و برخی مسوولان و فشار برای برخی بازگشایی‌ها، گفت: با این روالی که اکنون می‌بینم، ما دقیقه ۹۰ از گوشه‌های زمین گل خواهیم خورد.
آیا مماشات با حیات خلوت دولت تمام خواهد شد؟

صندوقی به نام بازنشستگان به کام سطوح زندگی متفاوت!

بسیاری از شرکت های این صندوق زیان ده هستند و تنها دست آورد آنها اشتغال زایی برای نورچشمی ها است و پرداخت حقوق است. این صندوق که باید با منابع مالی حاصل از حق بیمه بازنشستگی کارکنان دولت، به تولید ثروت برای آینده ذی نفعان خود باشد، در سالهای گذشته اسباب زحمت و هدر رفتن پول بیت المال شده است.
جهش تعداد مبتلایان و جانباختگان کرونا در کشور؛

فوت۸۱ نفر و ابتلای ۲۹۷۹ مورد در 24 ساعت گذشته

از دیروز تا امروز، دو هزار و ۹۷۹ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۸۱ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند. مجموع جان باختگان این بیماری به ۷ هزار و ۸۷۸ نفر رسید.
افشاگری درباره امپراطوری واعظی در دولت؛

رییس دولت کیست، روحانی یا واعظی!؟

قرائن و شواهد اخیر نظیر دستورات واعظی به استاندار کهگیلویه و بویراحمد برای مهار آتش‌سوزی، درخواست استعفا از نمکی، بایکوت جهانگیری، ردپای واعظی در استعفای ظریف، ابلاغیات خارج از شئون و اعتراض اصلاح طلبان به دخالت‌های رئیس دفتر، ادعای چندی پیش «اکبر ترکان» درباره نقش واعظی در دولت را تایید می‌کند و این سوال را به ذهن متبادر می‌سازد که میزان قدرت رئیس دفتر رئیس جمهور چقدر است.

بانک سرمایه چگونه سرمایه فرهنگیان را به باد می دهد؟

بر اساس صورت مالی حسابرسی نشده، حجم زیان انباشته بانک سرمایه در پایان سال ۱۳۹۸ به رقم شگفت‌انگیز ۲۶ هزار و ۹۷۳ میلیارد تومان رسیده که نسبت به رقم ۱۹/۴ هزار میلیارد تومانی آن در پایان اسفند ۱۳۹۷، رشد نزدیک به ۴۰ درصدی را نشان می‌دهد. قابل ذکر است حجم زیان انباشته بانک سرمایه در سال گذشته معادل ۶۷ برابر سرمایه اولیه ثبت شده این بانک است.

موج دوم کرونا در ۵ استان؛ موج سوم در راه است؟!

در حال حاضر در خوزستان، سیستان و بلوچستان، کرمانشاه و هرمزگان موج دوم اپیدمی در حال جریان است. در تهران نیز موج دوم به صورت بسیار آهسته و بطئی پیش می‌رود و در صورت عدم رعایت موازین بهداشتی، منتظر موج سوم هم هستیم.

شمار مبتلایان و جانباختگان کرونا در جهان+ جدول

ویروس کرونا در حالی که از محدودیت‌ها و مقررات قرنطینه به تدریج در برخی نقاط جهان کاسته می‌شود، همچنان در قلمرو‌های جدیدی شیوع می‌یابد و قربانی می‌گیرد. شمار مبتلایان به کووید-19 در سراسر جهان از شش میلیون و 220 هزار نفر عبور کرد. شمار قربانیان نیز از 372 هزار نفر گذشته است.
۷ استان در وضعیت هشدار؛

۲۵۱۶ ابتلا و ۶۳ فوتی جدید کرونا در کشور

با شناسایی ۲۵۱۶ مورد جدید این بیماری طی ۲۴ ساعت گذشته، مجموع مبتلایان کووید۱۹ در کشور به ۱۵۱۴۶۶ نفر رسید. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۶۳ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری در کشور به ۷ هزار و ۷۹۷ نفر رسید.

دستورالعمل جدید سازمان جهانی بهداشت برای برگزاری تجمعات

سازمان جهانی بهداشت در بحبوحه همه گیری بیماری کووید ۱۹ دستورالعملهای جدیدی را برای برگزاری مراسم در فضای باز و تجمعات منتشر و توصیه کرد در تعداد افراد شرکت کننده تغییرات لازم اعمال شود.

کرونا ضعیف نشده، با قدرت در گردش است؛ ماسک بزنید

گرمای هوا منجر به از بین رفتن ویروس نمی‌شود، می‌بینیم که مناطق گرمسیر ما نیز به این بیماری گرفتار شده‌اند. اکنون مشاهده می‌کنیم در سطح دنیا رتبه دوم و سوم ابتلا به کرونا مربوط به برزیل و روسیه است؛ برزیل منطقه گرم و مرطوب است و روسیه نیز منطقه‌ای سرد است. بنابراین ارتباط معناداری بین دمای هوا و ویروس نیست.

هشدار سازمان ملل: «گرسنگی تاریخی» در جهان در دوران پساکرونا

«چنانچه اکنون وارد عمل نشویم، همه‌گیری ویروس کرونا باعث ویرانی و رنج غیرقابل تصوری در سراسر جهان خواهد شد.»
استان خوزستان همچنان در وضعیت قرمز است؛

٢٢٨٢ ابتلا و ۵۷ فوتی جدید کرونا در کشور

از دیروز تا امروز، دو هزار و ٢٨٢ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد. مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ١۴٨ هزار و ٩۵٠ نفر رسید. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۵٧ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند.

بیانیه مشترک اتحادیه اروپا، انگلیس، فرانسه و آلمان درباره برجام

سه کشور آلمان، فرانسه و انگلیس به همراه رئیس اتحادیه اروپا بیانیه‌ای مشترک درباره تصمیم دولت آمریکا برای عدم تمدید معافیت‌های هسته‌ای ایران صادر کرده و موضع‌شان را بیان کردند.
پیشنهاد اجباری شدن ماسک برای ادارات دولتی؛

کرونا ضعیف نشده است

متاسفانه اخیرا با عادی انگاشتن ویروس توسط مردم و برخی مسئولین و تغییر باورها درمورد کرونا ویروس مشکلاتی ایجاد شده است. به طور مثال اعتقاد به فاصله‌گذاری اجتماعی در نظرسنجی‌ها از ۹۰ درصد به ۴۰ درصد رسیده است. واهمه و ترس سازنده از ویروس کرونا که موضوعی سازنده بود از ۷۰ درصد به ۳۴ درصد کاهش یافته است و اعتقاد به لزوم در خانه ماندن از ۸۶ درصد به ۳۲ درصد تقلیل یافته است.

آخرین آمار کرونا در تهران، هنوز به شرایط مطلوب نرسیده ایم

در استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته‌ ۱۸۳ مورد جدید کرونا مثبت در بخش‌های عادی و ۶۱ مورد جدید نیز در بخش ویژه بستری شده و ۲۹۲ بیمار نیز از بیمارستان‌های تهران ترخیص شدند.

ترامپ: آمریکا روابط با سازمان بهداشت جهانی را قطع کرد

رییس‌جمهوری آمریکا بیان کرد: جهان اکنون دچار رنجی است که نتیجه شرارت دولت چین است. لاپوشانی چین در قبال ویروس ووهان اجازه داد که بیماری در سراسر جهان پخش شده و یک همه‌گیری جهانی رقم زند که به قیمت جان ۱۰۰ هزار آمریکایی و بیش از یک میلیون کشته در سراسر جهان تمام شده است. مقام‌های چین پس از آن که برای نخستین بار از این ویروس مطلع شدند، تعهدات گزارش‌دهی به سازمان بهداشت جهانی را نادیده گرفتند و این سازمان را تحت فشار قرار دادند تا دنیا را گمراه کند.
نظرسنجی
آیا با قرنطینه مجدد شهرها و تعطیلی برخی مشاغل به دلیل شیوع کرونا موافقید؟
بله
خیر
تازه ترین خبر ها