شناسایی ۱۳۷۷۲۴ ابتلا و ۷۷۴۵۱ فوتی کرونا در ایران

از دیروز تا امروز، دو هزار و ۲۳ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد. مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۳۷ هزار و ۷۲۴ نفر رسید. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۳۴ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند. مجموع جان باختگان این بیماری به ۷ هزار و ۴۵۱ نفر رسید.

جزییاتی تازه از نحوه عملکرد شبکه فساد خودرو و نقش ۲ نماینده مجلس

وحید بهزادی و نجوا لاشیدایی با واسطه گری محمد عزیزی و فریدون احمدی از نمایندگان مجلس نهم، به انعقاد قرارداد مشارکت در ساخت و تولید تعداد ۶ هزار خودرو با شرکت خودروی سازی سایپا اقدام کردند تا بر این اساس در بازار خودرو اخلال ایجاد نمایند.

قحطی آب در سرزمین نفت؛ تجمع اعتراضی در غیزانیه خوزستان+ تصاویر

بی‌توجهی مسؤولان امر به مردم بخش غیزانیه در خصوص تامین آب شرب، موجب تجمع غیرقانونی اهالی این بخش شد.

پیش‌بینی مهار موج اول کرونا در ایران تا پایان خرداد

رئیس اتاق فکر ستاد فرماندهی عملیات مدیریت کرونا در کلانشهر تهران اظهار داشت: پیش‌بینی می‌شود موج اول بیماری...

شمار جهانی جانباختگان و مبتلایان به کرونا+ جدول

آمار تایید شده مبتلایان به ویروس کرونا در سراسر جهان تا یکشنبه 4 خرداد (24 ماه مه) به بیش از 5 میلیو...
عکس خبری

شناسایی ۲۱۸۰ ابتلا و ۵۸ فوتی جدید کرونا در کشور

از دیروز تا امروز (۴ خرداد ۱۳۹۹) و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۲۱۸۰ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد. مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۳۵ هزار و ۷۰۱ نفر رسید و متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۵۸ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند که مجموع جان باختگان این بیماری به ۷۴۱۷ نفر رسید.

نخستین نفتکش ایرانی وارد منطقه اقتصادی ونزوئلا شد

خبرگزاری رویترز دقایقی پیش اعلام کرد: نخستین نفتکش از پنج محموله سوخت ایرانی روز شنبه (به وقت محلی) به منطقه اقتصادی ونزوئلا رسید.

شمار جانباختگان و مبتلایان به کووید-19 در سراسر جهان+ جدول

ویروس کرونا در حالی که از محدودیت‌ها و مقررات قرنطینه به تدریج در برخی نقاط جهان کاسته می‌شود، همچنان در قلمرو‌های جدیدی شیوع می‌یابد و قربانی می‌گیرد. شمار مبتلایان به کووید-19 در سراسر جهان از پنج میلیون و 372 هزار نفر عبور کرد.
شناسایی ۱۸۶۹ بیمار و ۵۹ فوتی جدید کووید۱۹؛

آمار رسمی مبتلایان و جانباختگان کرونا به تفکیک استانی

از دیروز تا امروز بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۸۶۹ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۳۳ هزار و ۵۲۱ نفر رسید. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۵۹ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۷۳۵۹ نفر رسید.

اگر حباب بورس بترکد چه اتفاقی رخ خواهد داد؟

دولت روحانی به دلیل مواجهه با فشار ناشی از تحریم امریکا امیدوار است بتواند با فروش سهام شرکت‌های دولتی در بورس درآمد بیشتری به دست بیاورد تا بر مشکلات فائق آید. برخی تحلیلگران هشدار می‌دهند که این افزایش ارزش سهام در بازار غیرعادی است. آنان هشدار می‌دهند که تبعات بعدی افت ارزش سهام در بازار بورس ایران می‌تواند نتایج وخیمی داشته باشد.

برایان هوک: هدف ترامپ کشاندن ایران به پای میز مذاکره است

نماینده ویژه وزارت خارجه آمریکا در امور ایران اعلام کرد هدف این کشور کشاندن ایران به پای میز مذاکره با ادامه سیاست فشار حداکثری است.

ظریف: دیگر، قدرت‌ها شکست‌ناپذیر نیستند

این همه‌گیری همچنین به ما نشان داده که قدرت‌های جهانی که از رژیم صهیونیستی حمایت می‌کنند قادر مطلق نیستند. آن‌ها همه چیز نیستند. قدرت‌ آن‌ها حتی توسط یک ویروس کوچک تحت‌الشعاع قرار می‌گیرد.

آمار مبتلایان و جانباختگان شیوع کرونا در جهان+ جدول

تعداد افرادی که در سراسر دنیا به کرونا مبتلا شده‌اند به بیش از پنج میلیون و 264 هزار نفر رسید. 337 هزار و 970 نفر جان خود را از دست دادند و بیش از دو میلیون و 126 هزار نفر بهبود یافته‎اند.

پیش‌بینی وحشتناک‌ از آینده اقتصاد جهان در عصر کرونا

کشورهای بزرگ، آمار رشد اقتصادی سه ماهه را منتشر کرده‌اند. اعداد رشد، در تمام کشورها در بازه منفی قرار دارد و از ویرانگری‌های ویروس کرونا فقط در سه ماه، روایت می‌کند.
۲۳۱۱ بیمار و ۵۱ فوتی جدید کووید۱۹ در کشور؛

آمار رسمی مبتلایان و جانباختگان کرونا به تفکیک استان‌ها

از دیروز تا امروز، ۲۳۱۱ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۳۱ هزار و ۶۵۲ نفر رسید. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۵۱ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند. به این ترتیب مجموع جانباختگان این بیماری به ۷۳۰۰ نفر رسید.
انگلیس یا کانادا مقصدی بعدی مدیر فاسد!

فساد گسترده مسئول معزول در وزارت بهداشت از واردات هلیکوپتر تا تخم مرغ

فستاد گسترده و سازمان یافته با ارقام نجومی در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با عزل یکی دیگر از مهره های اصلی این باند مافیایی وارد مرحله تازه ای شد .

عرصه جهاد در همه سرزمین‌های فلسطینی گسترش یابد

اصلی‌ترین توصیه، تداوم مبارزه و گسترش عرصه جهاد در همه سرزمین‌های فلسطینی است و بی‌گمان ویروس صهیونیسم دیری نمی‌پیماید و با همت و ایمان و غیرت جوانان، از این منطقه ریشه‌کن و ازاله خواهد شد.

جدیدترین شمار مبتلایان و جانباختگان جهانی کرونا+ جدول

تعداد افرادی که در سراسر دنیا به کرونا مبتلا شده‌اند به پنج میلیون و 150 هزار نفر رسید. 332 هزار و 299 نفر جان خود را از دست دادند و بیش از دو میلیون نفر بهبود یافته‎اند. همزمان روز گذشته با ثبت بزرگترین آمار روزانه شیوع ویروس کرونا در جهان، مدیر سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است که جهان هنوز فاصله زیادی با مهار این همه گیری دارد.
ادامه روند صعودی آمار مبتلایان به کرونا در ایران؛

تعداد مبتلایان به ۱۲۹۳۴۱ و جانباختگان به ۷۲۴۹ نفر رسید

از دیروز تا امروز، ۲۳۹۲ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۲۹ هزار و ۳۴۱ نفر رسید. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۶۶ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۷۲۴۹ نفر رسید.

افزایش دوباره نرخ رشد ابتلا به کرونا در ایران

متوسط نرخ رشد روزانه بیماری در کشور در دهه دوم اردیبهشت به ۱.۴ افزایش و در دهه سوم به ۱.۴۸ درصد افزایش یافت، در حالی که روند رشد متوسط روزانه سایر کشورها در همین بازه زمانی کاهشی بوده است.
ایران و آمریکا تا آستانه جنگ پیش رفتند، اما چرا ورق برگشت؟

نیویورک تایمز: کاهش بی سر و صدای تنش بین ایران و آمریکا

پس از چند سال افزایش تنش که تا آستانه جنگ هم پیش رفت، ایران رویکرد خود به غرب را اصلاح کرده و از سیاست اقدامات تحریک آمیز به سیاست همکاری محدود روی آورده است. این تغییر بازتابی از تلاش برای جلوگیری از رویارویی مستقیم با آمریکا است که ایرانیها می گویند ممکن است در انتخابات ماه نوامبر (آبان) به نفع ترامپ باشد.
کدام استان ها در معرض تشدید بیماری قرار دارند؟

آمار مبتلایان کرونا در ایران صعودی شد؛ هشدار درباره 5 روز آینده

نکته عجیب، سکوت طولانی‌مدت مسوولان حوزه سلامت استان تهران از بابت اعلام آمار مبتلایان است. در حالی که وزارت بهداشت از ۴ فروردین ماه اعلام تفکیک استانی بیماری را متوقف کرد، اما تا امروز مسوولان دانشگاه‌های علوم پزشکی در تمام استان‌ها غیر از تهران، روزانه یا به تناوب از وضعیت استان خود گزارش داده و آمار ابتلا، فوت و بهبودی‌های جدید را اعلام کرده‌اند.

جنگ سرد آمریکا و چین در دوران کرونا

شیوع ویروس کرونا باعث کاهش سطح روابط چین و امریکا به پایین‌ترین سطح ممکن از زمان گشایش دروازه‌های چین به سوی جهان در سال ۱۹۷۸ میلادی به این سو شده است. اکنون دو قدرت جهانی یعنی چین و آمریکا در تمام عرصه‌ها در حال رقابت با یکدیگر هستند از جمله جنگ سایبری و بازی موش و گربه دائمی دو کشور در دریای چین جنوبی. این نوع رقابت از زمان فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی به این سو بی‌سابقه بوده است. اکنون با جنگ سرد دومی مواجه هستیم.

ظریف: جمله «اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید»، یک پیش بینی است نه یک اقدام

ظریف در پاسخ به این پرسش که «مقام معظم رهبری چندسال قبل فرمودند که اسرائیل ۲۵سال آینده را نخواهد دید، به نظر شما این جمله حضرت آقا چه قدر می‌تواند تحقق پیدا کند؟» گفت: ببینید آنچه که حضرت آقا - از دیدگاه بنده - فرمودند یک پیش بینی است نه یک اقدام. او ادامه داد:‌ تضادهای درونی اسرائیل، وضعیت خروج بسیاری از یهودیان از منطقه و بازگشت شان به برخی کشورهایی که از آن آمده اند و همینطور وضعیت افزایش جمعیت در بین سایر گروه‌ها، اسرائیل را به این نگرانی رسانده که ممکن است این واقعیت و پیش بینی به وقوع بپیوندد.

آخرین اخبار و شمار جهانی مبتلایان و جانباختگان کرونا +جدول

تاکنون تعداد مبتلایان بیماری کرونا در جهان به 5 میلیون و 42 هزار و 788 نفر رسید که از این تعداد 327 هزار و 384 نفر جان خود را از دست دادند و بیش از یک میلیون و 995 هزار نفر بهبود یافته‎اند.
آمریکا وزیر کشور و فرمانده ناجا را تحریم کرد؛

اعمال تحریم های جدید آمریکا علیه ایران

وزارت خزانه‌داری آمریکا امروز چهارشنبه تحریم‌های جدیدی علیه جمهوری اسلامی ایران اعمال کرد. نام عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و حسین اشتری‌ فرمانده ناجا در بین افراد تحریم شده به چشم می خورد.

اگر خیز جدید بیماری رخ دهد، مهار آن سخت و نفس‌گیر خواهد بود

اینکه با گرم شدن هوا بیماری کرونا مهار خواهد شد، خیال بیهوده‌ای است و استان‌های گرمسیر کشور گرفتار بیماری هستند/ سفر‌های جدید به معنی ابتلای جدید به کروناست، در بسیاری از مناطق بیش از ۹۰ درصد جمعیت به کرونا مبتلا نشده اند و اگر اتفاق جدید رخ دهد، رفتارها باعث خیز جدید بیماری می شود و مهار آن سخت و نفس گیر خواهد بود.

۲۳۴۶ ابتلا و ۶۴ فوتی جدید کرونا در کشور

از دیروز تا امروز، ۲هزار و ۳۴۶ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد. به این ترتیب مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۲۶ هزار و ۹۴۹ نفر رسید. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۶۴ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۷ هزار و ۱۸۳ نفر رسید.
از 100متری نزدیک‌تر شوید، شلیک می‌کنیم

تهدید غیرمستقیم نظامی آمریکا علیه ایران

ارتش آمریکا در بیانیه‌ای بامداد چهارشنبه گفته ناوهای این کشور نزدیک شدن شناورهای خارجی به آنها در کمتر از فاصله ۱۰۰ متری را تهدید تلقی خواهند کرد.
علل قرمز شدن وضعیت کرونا در خوزستان؛

کرونا همچنان پابرجاست، هنوز به شرایط افول نرسیده ایم

سناریوی خوزستان در هر شهری ممکن است تکرار شود، در تهران هم هنوز به افول نسبی پایدار نرسیده‌ایم و بخش عمده‌ای از ابتلاهای جدید را داریم بنابراین به نظر می‌رسد که هنوز کانون‌های آلودگی در تهران وجود دارد و کسانی در معرض ابتلا هستند.
نظرسنجی
آیا با قرنطینه مجدد شهرها و تعطیلی برخی مشاغل به دلیل شیوع کرونا موافقید؟
بله
خیر
تازه ترین خبر ها