کدام استان ها بیشترین شهر با وضعیت قرمز کرونا را دارند؟

بر اساس آخرین گزارش وزارت بهداشت ۱۹۸ شهرستان وضعیت سفید (کم‌خطر)، ۱۹۷ استان وضعیت زرد و ۵۲ شهرستان وضعیت قرمز (پرخطر) دارند.

اتحادیه اروپا: برجام تنها راه اطمینان از صلح آمیز بودن برنامه هسته ای ایران است

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، گفت اقدام آمریکا در پایان دادن به معافیت‌های هسته‌ای ایران، نظارت و حصول اطمینان از صلح آمیز بودن برنامه اتمی جمهوری اسلامی را دشوارتر خواهد کرد.

جدیدترین شمار جهانی مبتلایان و جانباختگان کرونا+ جدول و نمودار

ویروس کرونا در حالی که از محدودیت‌ها و مقررات قرنطینه به تدریج در برخی نقاط جهان کاسته می‌شود، همچنان د...

فوت ۶۳ بیمار کرونا و افزایش جان باختگان به ۷۶۲۷ نفر

از دیروز تا امروز، دو هزار و ۲۵۸ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد. مجموع بیماران کووید۱۹ در کش...

قالیباف با 230 رای رییس مجلس یازدهم شد

با شمارش آرای مربوط به انتخاب رئیس مجلس، محمد باقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی در اولین سال فعالیت دوره...
عکس خبری
در نشست خبری وزارت خارجه آمریکا ادعا شد:

ایران دو انتخاب دارد، مذاکره یا فروپاشی اقتصادی

رئیس گروه اقدام علیه ایران در وزارت خارجه آمریکا مدعی شد: به دلیل فشارهای ما، سران ایران باید تصمیم بگیرند، یا مذاکره کنند یا فروپاشی اقتصادی را مدیریت نمایند... ایالات متحده به استراتژی موفق فشار حداکثری اقتصادی و انزوای دیپلماتیک [علیه ایران] ادامه می‌دهد.

انتصاب لاریجانی به مشاورت رهبری و عضویت در مجمع تشخیص مصلحت نظام

رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور حکمی علی لاریجانی را به عنوان مشاور رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب کردند.

آمار جدید مبتلایان و جان باختگان جهانی کرونا+ جدول

ویروس کرونا در حالی که از محدودیت‌ها و مقررات قرنطینه به تدریج در برخی نقاط جهان کاسته می‌شود، همچنان در قلمرو‌های جدیدی شیوع می‌یابد و قربانی می‌گیرد. شمار مبتلایان به کووید-19 در سراسر جهان از پنج میلیون و 743 هزار نفر عبور کرد. شمار قربانیان نیز از 354 هزار نفر گذشته است.

آمریکا چند تحریم برنامه هسته‌ای ایران را دوباره اعمال می‌کند

واشنگتن‌پست گزارش داده آمریکا چند تحریم فنی ایران را که با برجام تعلیق شده بود، برمی‌گرداند. این تحریم‌ها که تا کنون دولت دونالد ترامپ هر بار تعلیق آنها را تمدید می‌کرد، همکاری‌های هسته‌ای طرفین برجام با ایران را مجازات می‌کند. کارشناسان هسته‌ای می‌گفتند بدون این همکاری‌ها امکان نظارت بر فعالیت‌های هسته‌ای ایران خیلی کم می‌شود.

زلزله ۴ ریشتری در تهران

رییس شبکه شتابنگاری مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی گفت: زمینلرزه‌ امروز در منطقه دماوند و نزدیک رودهن بوده است.

شناسایی ۲۰۸۰ بیمار و ۵۶ فوتی جدید کرونا در کشور

از دیروز تا امروز، دو هزار و ۸۰ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد.مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۴۱ هزار و ۵۹۱ نفر رسید. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۵۶ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و به این ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری به ۷ هزار و ۵۶۴ نفر رسید.

آغاز رسمی مجلس یازدهم با حضور روسای قوا+ تصاویر

نخستین نشست علنی یازدهمین دوره مجلس در صحن علنی مجموعه بهارستان و با حضور روسای قبلی مجالس شورای اسلامی یعنی علی لاریجانی، ناطق نوری و حدادعادل، رؤسای قوای مجریه و قضاییه، مسئولان لشکری و کشوری، سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، جمعی از وزرا و معاونان رئیس‌جمهور آغاز شد.

دو راهکار واشنگتن برای نابود کردن برجام و واکنش احتمالی ایران

اگر واشنگتن نتواند از طریق شورای امنیت تحریم تسلیحاتی علیه ایران را که در ماه اکتبر منقضی می‌شود، تمدید کند، حاضر است مستقیما نسبت به انجام آن مبادرت ورزد. این اقدام که به اصطلاح "مکانیسم ماشه" خوانده می‌شود باعث از بین رفتن توافق هسته ای با ایران خواهد شد.

جنجال رشوه 65 میلیاردی نماینده مجلس

میرسلیم گفته است که "برای پس گرفتن یک طرح تحقیق و تفحص ۶۵میلیارد تومان به یک رئیس کمیسیون مجلس پرداخت شد!" وی اشاره‌ای به اسم این نماینده مجلس نکرده است اما برخی از وی درخواست کرده‌اند تا نام این نماینده را افشا کند.

جدیدترین شمار مبتلایان و جانباختگان کرونا در جهان+ جدول

ویروس کرونا در حالی که از محدودیت‌ها و مقررات قرنطینه به تدریج در برخی نقاط جهان کاسته می‌شود، همچنان در قلمرو‌های جدیدی شیوع می‌یابد و قربانی می‌گیرد. شمار مبتلایان به کووید-19 در سراسر جهان از پنج میلیون و 643 هزار نفر عبور کرد. شمار قربانیان نیز از 350 هزار نفر گذشته است.

۱۷۸۷ مورد و ۵۷ فوتی جدید کرونا در کشور

از دیروز تا امروز یک هزار و ۷۸۷ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد. از بین مبتلایان جدید، ۳۵۲ مورد بستری و یک هزار و ۴۳۵ مورد از افراد در تماس با مبتلایان بودند که شناسایی شدند. به این ترتیب مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۳۹ هزار و ۵۱۱ نفر رسید. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۵۷ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند. به این ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری به ۷ هزار و ۵۰۸ نفر رسید.
پیش بینی صندوق بین‌المللی پول از اقتصاد ایران

افزایش ۲.۷ درصدی نرخ بیکاری در ایران، نقدینگی به ۱۹.۵درصد می رسد

صندوق بین‌المللی پول پیش‌بینی کرده است که نرخ بیکاری در ایران نیز در سال ۹۹ نسبت به سال قبل از آن ۲.۷ درصد افزایش خواهد یافت و به ۱۶.۳ درصد خواهد رسید.
هشدار سازمان جهانی بهداشت درباره موج دوم کرونا؛

روند نزولی شیوع ویروس کرونا ممکن است معکوس شود

مایک رایان مدیر امور اضطراری سازمان جهانی بهداشت نسبت به اوج گرفتن دوباره کرونا در مناطقی که با روند نزولی شیوع روبرو هستند، هشدار داد و برداشتن پیش از موعد محدودیت‌های وضع شده را در این روند دخیل دانست.

عصبانیت ترامپ از سعوی ها و برداشتن سامانه پاتریوت، آیا پای ایران در میان است؟

خروج آمریکا از عربستان متحدین‌اش را سردرگم و گمانه زنی‌هایی را در مورد انگیزه‌های این اقدام ایجاد کرد. مشخص بود که این تصمیم یک عقب‌نشینی آشکار در راستای سیاست فشار حداکثری علیه ایران بوده است. حتی اگر اکنون حملات کمتری از جانب ایران و متحدان آن علیه منافع آمریکا صورت بگیرد، باز هم تاریخ 40 ساله اخیر نشان می‌دهد که احتمالاً این یک مکث تاکتیکی یا عملیاتی زودگذر از جانب ایران است نه یک تغییر پایدار و استراتژیک.

احتمال جهش ویروس کرونا و خطرناک‌تر شدن آن وجود دارد؟

دانشمندان با بررسی بر روی سیزده هزار نفر از اواسط مارس در بریتانیا دریافته‌اند که جهش ژنتیکی ویروس کرونا دوبار در ماه روی داده است. این میزان اهمیت دارد چرا که سریع‌تر از یک جهش معمول ویروسی است و در مقایسه با سایر ویروس‌ها تغییر رفتار سریع‌تری داشته است.

آخرین آمار، اخبار و اطلاعات شیوع جهانی کرونا+ جدول

ویروس کرونا در حالی که از محدودیت‌ها و مقررات قرنطینه به تدریج در برخی نقاط جهان کاسته می‌شود، همچنان در قلمرو‌های جدیدی شیوع می‌یابد و قربانی می‌گیرد. شمار مبتلایان به کووید-19 در سراسر جهان از پنج میلیون و 559 هزار نفر عبور کرد.

۸ راهکار برای بیرون خارج شدن از خانه در دوران کرونا

ه دلیل آن که رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی دشوار است اگر همگان در فضا‌های عمومی از ماسک استفاده کنند خطر انتقال ویروس کاهش می‌یابد. استفاده از ماسک در ژاپن و کره جنوبی برای کاهش انتقال ویروس تا حد زیادی موثر بوده است.
شناسایی ۱۳۷۷۲۴ ابتلا و ۷۷۴۵۱ فوتی کرونا در ایران؛

آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا به تفکیک استانی+ جدول

از دیروز تا امروز، دو هزار و ۲۳ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد. مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۳۷ هزار و ۷۲۴ نفر رسید. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۳۴ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند. مجموع جان باختگان این بیماری به ۷ هزار و ۴۵۱ نفر رسید.

جزییاتی تازه از نحوه عملکرد شبکه فساد خودرو و نقش ۲ نماینده مجلس

وحید بهزادی و نجوا لاشیدایی با واسطه گری محمد عزیزی و فریدون احمدی از نمایندگان مجلس نهم، به انعقاد قرارداد مشارکت در ساخت و تولید تعداد ۶ هزار خودرو با شرکت خودروی سازی سایپا اقدام کردند تا بر این اساس در بازار خودرو اخلال ایجاد نمایند.

قحطی آب در سرزمین نفت؛ تجمع اعتراضی در غیزانیه خوزستان+ تصاویر

بی‌توجهی مسؤولان امر به مردم بخش غیزانیه در خصوص تامین آب شرب، موجب تجمع غیرقانونی اهالی این بخش شد.

پیش‌بینی مهار موج اول کرونا در ایران تا پایان خرداد

رئیس اتاق فکر ستاد فرماندهی عملیات مدیریت کرونا در کلانشهر تهران اظهار داشت: پیش‌بینی می‌شود موج اول بیماری کرونا در کشور، تا آخر خرداد ماه مهار شود.

شمار جهانی جانباختگان و مبتلایان به کرونا+ جدول

آمار تایید شده مبتلایان به ویروس کرونا در سراسر جهان تا یکشنبه 4 خرداد (24 ماه مه) به بیش از 5 میلیون و 471 هزار نفر و شمار قربانیان کووید۱۹ به بیش از 345 هزار نفر رسید.

شناسایی ۲۱۸۰ ابتلا و ۵۸ فوتی جدید کرونا در کشور

از دیروز تا امروز (۴ خرداد ۱۳۹۹) و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۲۱۸۰ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد. مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۳۵ هزار و ۷۰۱ نفر رسید و متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۵۸ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند که مجموع جان باختگان این بیماری به ۷۴۱۷ نفر رسید.

نخستین نفتکش ایرانی وارد منطقه اقتصادی ونزوئلا شد

خبرگزاری رویترز دقایقی پیش اعلام کرد: نخستین نفتکش از پنج محموله سوخت ایرانی روز شنبه (به وقت محلی) به منطقه اقتصادی ونزوئلا رسید.

شمار جانباختگان و مبتلایان به کووید-19 در سراسر جهان+ جدول

ویروس کرونا در حالی که از محدودیت‌ها و مقررات قرنطینه به تدریج در برخی نقاط جهان کاسته می‌شود، همچنان در قلمرو‌های جدیدی شیوع می‌یابد و قربانی می‌گیرد. شمار مبتلایان به کووید-19 در سراسر جهان از پنج میلیون و 372 هزار نفر عبور کرد.
نظرسنجی
آیا با قرنطینه مجدد شهرها و تعطیلی برخی مشاغل به دلیل شیوع کرونا موافقید؟
بله
خیر
تازه ترین خبر ها